КАЖИ НЕШТО ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СЕ ОНА ШТО НЕ ИНТЕРЕСИРА И ВЕ ИНТЕРЕСИРА
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлезМАК Преводи

 

 јас! Y

Go down 
4 posters
АвторПорака
Y
Гуштер
Гуштер
Y


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-01-22

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 7:18 am

морам?!
е,па вака:

прво се поклонувам како прваче , погледнувам во публиката, се сцрвенувам малку и...

се викам Y,( а можда и не) а сакам:
шмизли,
пуфли кои мавтаат со рацетге нон-стоп
спонзори,
спонзоруши,
злато,
Картел,
турбо фолк и фолкери,
двојни стандарди
да играм на маса,
кич (што повеќе тоа поубаво),
убави коли.

Лажам!?!

се поклонувам уште еднаш, па уште еднаш, публиката фрла цвеќиња кон мене, а јас се сцрвенувам Embarassed и бегам позади сцената!

тоа сум јас!! Very Happy cheers
Вратете се на почетокот Go down
stevO
Капетан
Капетан
stevO


Број на мислења : 50
Age : 37
Registration date : 2008-01-12

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 7:23 am

hahahaha

abe Y be?
Bas si zakon....
Sekogas si bila i sekad ke si ostanes ista SmileSmile

me iznasmea ko uvek

ali stom ne sakas da bides tuka Inkognito togas ok
imas prostor da se izrazis kolku sto sakas.....
Вратете се на почетокот Go down
Y
Гуштер
Гуштер
Y


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-01-22

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 7:26 am

aj, фала!
ти прави се сега дека не ме знаеш која сум! Shocked

а, цензура има?????
Вратете се на почетокот Go down
stevO
Капетан
Капетан
stevO


Број на мислења : 50
Age : 37
Registration date : 2008-01-12

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 7:32 am

ne be
nema censura

ADVISORY

hahahhahah
Вратете се на почетокот Go down
fiasko
Администратор
Администратор
fiasko


Број на мислења : 114
Age : 38
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-01-11

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 10:08 am

dobro dojde
Вратете се на почетокот Go down
https://kazinesto.macedonianforum.net
stevO
Капетан
Капетан
stevO


Број на мислења : 50
Age : 37
Registration date : 2008-01-12

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 3:20 pm

EJ Y ....
IMAM NEKOI KLIPCINJA ZNAES KAKVI I OD KADE
PA MOZAM DA GI PRIKACAM TUKA A? STO VIKAS?
KE BIDE INTERESNO?
ILI?

SAMO DA NE ME TUZAT POSLE...

aDRIJANA MI VIKA DEKA BILE EPTEN HARD CORE KO PORNICI
HAHAHA

ALI SEPAK IZGLEA NEMA DA GI STAAM
Вратете се на почетокот Go down
denik4
Администратор
Администратор
denik4


Број на мислења : 107
Age : 40
Registration date : 2008-01-11

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 3:31 pm

ајде стави ги vo +18 тогаш Wink
Вратете се на почетокот Go down
stevO
Капетан
Капетан
stevO


Број на мислења : 50
Age : 37
Registration date : 2008-01-12

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 3:34 pm

hahaha
abe ne se kako Severina....SmileSmileSmileSmile
Inace toa se klipcinja od skolo use od sredno koa se snimavme

Imase edni 3 curi so si poziraa pred kamerata Smile

moze da im staam crna traka preku oci hahahaha:)SmileSmileSmile
ili da im gi zamaglam facite so kockici

SmileSmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
fiasko
Администратор
Администратор
fiasko


Број на мислења : 114
Age : 38
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-01-11

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y EmptyВто Јан 22, 2008 3:36 pm

pa da mozes sekako sepak tvoja odluka e da ne si imas nekoj problemi posle toa


sepak razmisli ok?


stavi gi vo seir
Вратете се на почетокот Go down
https://kazinesto.macedonianforum.net
Sponsored content

јас! Y Empty
ПишувањеПредмет: Re: јас! Y   јас! Y Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
јас! Y
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
КАЖИ НЕШТО ФОРУМ :: Info :: ЗАДОЛЖИТЕЛНО!!!!!!Претставете се-
Отиди до: