КАЖИ НЕШТО ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СЕ ОНА ШТО НЕ ИНТЕРЕСИРА И ВЕ ИНТЕРЕСИРА
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлезМАК Преводи

 

 Aнглиско првенство

Go down 
5 posters

КОЈ ЌЕ БИДЕ ШАМПИОН
АРСЕНАЛ
Aнглиско првенство I_vote_lcap20%Aнглиско првенство I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Aнглиско првенство I_vote_lcap80%Aнглиско првенство I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
ЧЕЛЗИ
Aнглиско првенство I_vote_lcap0%Aнглиско првенство I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ЛИВЕРПУЛ
Aнглиско првенство I_vote_lcap0%Aнглиско првенство I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
ДРУГИ
Aнглиско првенство I_vote_lcap0%Aнглиско првенство I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 5
 
Poll closed

АвторПорака
fiasko
Администратор
Администратор
fiasko


Број на мислења : 114
Age : 38
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-01-11

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyНед Јан 27, 2008 2:01 am

Ќе биде возбудливо до самиот крај Арсенал М.Јунајтед Челзи Ливерпул
водат жестока битка за тронот
Вратете се на почетокот Go down
https://kazinesto.macedonianforum.net
Inspektorot
Поручник
Поручник
Inspektorot


Број на мислења : 19
Age : 38
Registration date : 2008-01-17

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyНед Јан 27, 2008 5:34 am

ke bide vozbudlivo samo ako goche me stigne na premier league.com
POZDRAFFFFFF
Вратете се на почетокот Go down
goche
Модератор
Модератор
goche


Број на мислења : 41
Registration date : 2008-01-14

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyНед Јан 27, 2008 5:58 am

Судејќи по квалитетот на играчи,дефинитивно Манчестер Јунајтед е во пол-позиција за освојување на круната во англиското фудбалско првенство...А,г-динот Андреј нека не се надразнува многу кога станува збор за premierleague.com бидејќи јас стартував со голема бодовна негатива благодарение на односот на челниците на лигата....

Во иднина следи најдоброто.....
Вратете се на почетокот Go down
KEKEC
Гуштер
ГуштерБрој на мислења : 2
Registration date : 2008-01-13

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyВто Јан 29, 2008 7:25 am

KAKVO VOZBUDLIVO PACIENTI EDNI SE ZNAE BE SAMO MANCHESTER UNITED I NSTO DRUGO
Вратете се на почетокот Go down
fiasko
Администратор
Администратор
fiasko


Број на мислења : 114
Age : 38
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-01-11

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyВто Јан 29, 2008 11:09 am

Arsenal ke go osvoi tronot toa se znae ali Inspekore kaj da e na premier fantasy te stigam
Вратете се на почетокот Go down
https://kazinesto.macedonianforum.net
natalija
Гуштер
ГуштерБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-05-17

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyСаб Мај 17, 2008 5:49 am

mancester ce bidi sampio i nikoj drug Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
fiasko
Администратор
Администратор
fiasko


Број на мислења : 114
Age : 38
Местолокација : skopje
Registration date : 2008-01-11

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство EmptyЧет Мај 29, 2008 11:48 am

taka e pogodi
Вратете се на почетокот Go down
https://kazinesto.macedonianforum.net
Sponsored content

Aнглиско првенство Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнглиско првенство   Aнглиско првенство Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Aнглиско првенство
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
КАЖИ НЕШТО ФОРУМ :: ШТО ГИ ИНТЕРЕСИРА МЛАДИТЕ :: Спорт-
Отиди до: